Skocz do zawartości

KrawiecRWS

Technik Serwera

Reputacja

48 PatoObeznany

4 obserwujących

O KrawiecRWS

 Admin | DD2 #1
Użytkownik
 • Tytuł
  Primera P12 Fans
 • Urodziny 25.09.1996

Informacje personalne

 • Imię
  Artur
 • Nick
  KrawiecRWS
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miasto
  Kurzyna Średnia
 • Serwer
  DD2

Kontakt

 • GG
  23963588

Informacje dodatkowe

 • System operacyjny (PC)
  Windows 10
 • System operacyjny (Smartphone)
  Android 7.0 Nougat
 • Przeglądarka internetowa
  Internet Explorer
 • Ulubiona gra
  Counter Srtike
 • Telefon
  Huawei

Ostatnie wizyty

355 wyświetleń profilu
 1. Plugin ten pozwala nam wybrać nóż z pośród pięciu dostępnych. Każdy nóż ma przypisaną do siebie moc. knife_mod.amxx wrzucasz do addons/amxmodx/plugins knife_mod.sma wrzucasz do addons/amxmodx/scripting folder knife_mod wrzucasz do cstrike/models na końcu pliku addons/amxmodx/configs/plugins.ini dopisujesz knife_mod.amxx km_highspeed 340 (ustawia szybkość dla Pocket Knife) km_lowspeed 170 (ustawia szybkość dla Machete) km_addhealth 3 (zestawy zdrowia będzie zysk z Domyślne Knife) km_maxhealth 7 5(ustawia healt można osiągnąć, gdy uzdrowienie D-nóż) km_damage 2 (mnożnik szkody dla Machete) km_lowgravity 400 (ustawia niski ciężar właściwy) fun engine /knife - Menu wybierania noży. 1. Machete (więcej szkód / Wolno chodzisz) 2. Bak Knife (Flash na ciebie nie działa) 3. Pocket Knife (Szybko biegasz) 4. Butcher Knife (Mała gravitacja) 5. Default Knife (Regeneruje życie) Autor Pluginu: spunko Źródło pluginu: Amxx.pl Grafiki: Amxx.pl Pobierz SMA Pobierz AMXX Pobierz MODELE NOŻY
 2. Jest to plugin który po wpisaniu komendy, pokazuje nam listę broni oraz ilość zabójstw z danej broni. Plugin Napisany Przez Alelluja oraz aSior.Tylko Podstawowe Moduły.Brak. /stattrak - otwiera menu. /st - otwiera menu. Wszystkie zabójstwa zapisywane są w pliku nVault. Pobierz Plugin Źródło grafik: Amxx.pl
 3. Plugin'y Wstawiamy wg. następującego wzoru:
 4. Krótko i na temat. Myślę że gracz jak najbardziej nadaje się na te stanowisko. Osobiście nigdy nie miałem problemów z tym graczem. Na Tak.
 5. Witam, na wstępie chce przeprosić że się tu udzielam ale ten użytkownik dostał bana na czit'owanie, został rozpisany i kara została. Wiec drogi kolego @gardoc[t] jakim prawem chcesz dostać UB ? Restrukturyzacja serwera polegała na cfg. serwera tak aby nie było lagów. Jesteś zwykłym graczem na haxach który według mnie nie ma prawa do gry na jakimkolwiek serwerze gry CS 1.6 Jeśli ten użytkownik dostanie UB,bedzie to jednoznaczne z ośmieszeniem administracji serwera a na to się nie godzę. Nie będziemy tolerować graczy ze wspomagaczami. UB Team myślę ze wiecie co robić.
 6. Oczywiście że na TAK Duże doświadczenie na tym serwerze. Zawsze wysyła mi zgłoszenia lub IP gdy niema adminów. Dawać go.
 7. Anię nie zrozumiała mojej propozycji, głównie chodzi o to żeby nikt wgl nie chodził na b, bo to że jest bs limiter to większość i tak nie czai bazy. PS, Nierozumiem co wam szkodzi spróbować, to i tak jest propozycja gdy będzie mniej niż 10 graczy a w tedy wy i tak nie gracie tylko random przeważnie. Jeśli na serwerze będzie 10 graczy rozpocznie się głosowanie dotyczące zmiany mapy na de_dust2x2, nie chcesz zmiany to głosujesz na nie i po problemie.
 8. Dodanie informacji na temat użytkownika wchodzącego do gry. Plugin pokazuje wiadomości w hud takie jak: "Przychodzi %name%^ Pozycja w rankingu: "%name% jest gotowy!^nPozycja w rankingu: %rank%") "Odchodzi %name%"
 9. Myślę że jak kupisz konto STEAM to można by przyjąć podanie na próbę Dodaj link to GT ! https://www.gametracker.com/player/sQrVielQ/147.135.197.54:27015/
 10. Vote For "Patolka-Speak.eu" https://teamspeak-servers.org/server/13369/vote/
 11. Gracz Zbanowany. Do zamknięcia.
 12. Okej więc tak, po pierwsze taka rada na przyszłość, regulamin serwera zabrania wchodzenia na spect bez zgody admina. Co do bana to proszę szanowne grono UnBan o sprawdzenie wiarygodności gracza poprzez zbadanie adresów IP. Jeśli naprawdę zostałeś niesłusznie zbanowany to z góry przepraszam ale nie byłem w stanie ocenić czy ty to ty a nie ten domniemany drugi gracz który czitował.
 13. Widzę że większość nie rozumie propozycji, chodzi mi o to żeby w ogóle nie było wejścia na b, bo poco ma ktoś tam wgl chodzić. gdy gracz który nie ogarnia że przy małej ilości graczy nie ma paki na b i idzie tam i marnuje czas gry innych graczy. Przykłady: Jest 7/9 graczy, CT ustawia się na a, a terroryści biegną przez b potem środek, i na bs A,. Strata czasu gry, CT się denerwuje, Następnym przykładem jest to gdy nie ogarnięty gracz CT idzie i pilnuje B lub robi okrąg przez B, trup, ttresp, anarchia tylko poto żeby wrócić na A. Przy małej ilości graczy jest to zbędne. Niewiem czy dobrze umiecie czytać ale to gracze będą wybierali czy chcą zmianę mapy na mniejszą. Jeśli wygramy te mapę i głosowanie na nią a gracze i tak za każdym razem będą wybierać klasycznego dusta to zostanie to usunięte. Jednak gdyby gracze często głosowali na zmniejszenie mapy to mogło by to pozytywnie wpłynąć na rozwój serwera i przyciągnąć nowych graczy. Edit Po 1 jak wgranie mapy o połowę mniejszej przy ilości 10 graczy ma powodować lagi na serwerze. Po2 jeśli nie będziecie chcieli mniejszej mapy to poprostu głosujcie na nie.. Czy to nie logiczne. Proszę o wypowiedź osob które mają pojęcie i sa rozumni.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem korzystania z forum sprawdź naszą Polityka prywatności.