Skocz do zawartości

Perła Lubelska.

 Admin | DD2 #1

Reputacja

70 PatoObeznany

7 obserwujących

O Perła Lubelska.

Użytkownik
 • Tytuł
  Silver II

Informacje personalne

 • Nick
  Perła Lubelska.
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miasto
  WschodniaStrona
 • Serwer
  De_Dust2

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Często widywany gracz na serwerze dobra marka. Byłbym na tak
 2. Jestem na tak jak w poprzednim podaniu
 3. 1. Najlepszy Właściciel Sieci: @AviX 2. Najlepszy Administrator lub Zastępca Właściciela: @Nicia. 3. Najlepszy Moderator: @Pyton 4. Najlepszy AntyCheat Team: @Janineł 5. Najlepszy Właściciel Serwera: @Perez 6. Najlepszy Właściciel TS3: @3LAU.pl 7. Najlepszy Opiekun Serwera: @iku. 8. Najlepszy Redaktor: @Maleństwo. 9. Najlepszy Grafik: - 10. Najlepszy Typer: - 11. Najlepszy Admin TS3: - 12. Najlepszy Admin Serwera | CS 1.6: @pedroslaw 13. Najlepszy Admin Serwera | CS:GO: - 14. Najsurowszy Admin: @iku. 15. Najbardziej pomocna osoba: @Nicia. 16. Najaktywniejsza osoba: @Ania`. 17. Najbardziej pracowita osoba: @KrawiecRWS 18. Najpiękniejsza Kobieta: @Kaja. 19. Najprzystojniejszy facet: - 20. Najbardziej lubiana osoba: @GaraGT6 21. Najbardziej denerwująca osoba: - 22. Forumowy spamer: @Ania`. 23. Forumowa maskotka: @Kaja. 24. Największy no-life:@GaraGT6 25. Największy żartowniś: @PZPR ^_^ Sport!nG_Fatalit! 26. Największy lizus: 27. Największy płaczek: @Bazoka 28. Największy leń: @Ania`. 29. Cheater miesiąca: @fauster 30. Mistrz ciętej riposty: @Bania 31. Najmilszy użytkownik: @Pauliśka<3 32. Największy podrywacz: - 33. Największy analfabeta: @gardoc[t] 34. Najbardziej niedoceniona osoba: @KrawiecRWS 35. Najbardziej kulturalna osoba: @Nicia. 36. Najbardziej zaskakująca osoba: @iku. 37. Najbardziej komunikatywna osoba: @PZPR ^_^ Sport!nG_Fatalit!
 4. Ja bym był na tak Znasz serwer, graczy którzy zazwyczaj się na nim pojawiają. Nie miałem nigdy większych zastrzeżeń do Twojej gry czy zachowania. U każdego czasami język działa zbyt szybko i nerwy biorą górę ale wszystko jest do wyprowadzenia. Mam nadzieję, że uzupełniałbyś Nasze grono zwłaszcza w porach kiedy brakuje kogoś na serwerze *( zwłaszcza przy tym strajku )
 5. Już o niebo lepiej aczkolwiek dla m4 nadal pierwsza paczka była the Best wg mnie Fajne nowe propozycje dla famasa i usp. Tak czy inaczej duży plus, wgrywać!
 6. Przejść się Doliną Roztoki
 7. Dziś byłem świadkiem. Wszedłeś na serwer chyba niecałe 10 minut i pierwsze co napisałeś na say: "Co to za frajer pisze ,że mam 15 lat" Z miejsca - dla Ciebie teraz i w przyszłości miejsca w administracji nie widzę.
 8. Jestem na Nie. Z tego co wiem rekrutacja jest na chwilę obecną wstrzymana. Nie kojarzę Cię w ogóle z serwera.
 9. Pytanie z serii tych niełatwych. Na pewno każdy z Nas chwilę się zadumał nim dał swoją odpowiedź. Ciekawie czytało się wypowiedzi innych ale każdy "wybrnął" uchylając rąbka swojej powiedzmy tajemnicy
 10. Jesetm zaskoczony Dzięki i gratulacje dla pozostałych !
 11. Coś kojarzę gracza ale jak przez mgłę Jednak bliżej mi do przychylenia się ku opinii kolegów wyżej z nabijaniem GT. Skoro jesteś w stanie wyrobić to na serwerze dlaczego Nas oszukujesz ? Od samego początku nakreślając jednak negatywny wizerunek swojej osoby ? Możesz być w porządku osobą w przyszłej współpracy i mam nadzieję uwagi wyżej zamienisz w godziny PRZEGRANE na serwerze Obecnie poza spełnieniem kilku innych punktów podtrzymam zdanie kolegów wyżej - Jestem na NIE
 12. Gracz dostał ssy 1:59 - patrzy resp , obrót na anarchie i same głowy ,zaraz potem wchodzi w anarchie też ładnie celując w schowanego za skrzynie CTka i zaraz chwile potem na gali Dlaczego jest demko bez ss ?
 13. Gracz myślę bliżej znany graczom, którzy mają dłuższy staż na serwerze + Steam + Wiek + Doświadczenie Nie znam bliższych kulis Twojego "odejścia" z tej funkcji natomiast wiem, że nie były w przyjemnych okolicznościach to nazwijmy. Ja dostałem swoją drugą szansę, z mojej strony nie mam przeciwwskazań ACZKOLWIEK - Liczba adminów jest i tak spora Ostateczną decyzję zostawiam tym wyżej powodzenia
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem korzystania z forum sprawdź naszą Polityka prywatności.