Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Venom

 Zasłużony

Venom ostatni raz wygrał/a dnia 17 Luty

Venom posiadał/a tego dnia najwięcej polubionej zawartości!

Reputacja

1376 #PATOPATO

O Venom

 PatoPrzyjaciel
Użytkownik
 • Tytuł
  The Global Elite

Informacje personalne

 • Płeć
  Mężczyzna

Informacje dodatkowe

 • Ulubiona gra
  Łamanie konwencji.
 • Telefon
  Nie jestem Twoim kontaktem.

Ostatnie wizyty

3987 wyświetleń profilu
 1. Cześć wszystkim! Nigdy nie lubiłem się żegnać, wolę zbijać pjone na powitanie, a jak się zawijam to mówię "z fartem" i idę w swoją stronę. Pożegnania to nie jest moja najlepsza strona jak widzicie, dlatego musicie mi wybaczyć. Jak już zdążyliście zauważyć kończę swoją przygodę na sieci. Tak naprawdę zrobiłem to dawno temu, ale jakoś trudno było mi was zostawić, no ale kiedyś musiał nastąpić ten moment i jest to decyzja ostateczna. Dziękuję wszystkim, którzy dali mi szansę wykazać się na stanowiskach. No i oczywiście za miło spędzony czas na forum, serwerach i teamspeaku, na którym dawniej ze starą ekipą prowadziliśmy rozmowy 24/7. Nie chce nikogo wyróżniać ani oznaczać, bo poznałem tutaj wiele ciekawych osób, które są mi bliskie aż do dziś. Kto będzie chciał ze mną kontaktu to na pewno mnie znajdzie. Szukajcie aż znajdziecie. Pozdrawiam całą społeczność PatoQuality i życzę sukcesów! Żegnam! PS. A niech mu będzie -> Sh1zO to kocur!
 2. Venom

  Propozyszyn

  Admin powinien być doświadczony i posiadać wiedzę oraz umiejętności w weryfikowaniu graczy, a rozpisanie demka to jest podstawowa umiejętność, dzięki której uzasadniamy bana. Jeżeli kogoś zbanujesz to chyba jesteś w stanie rozpisać na jakiej podstawie wywnioskowałeś, że gracz korzysta ze wspomagaczy. Prawda? Osoby, które nie mają zielonego pojęcia w tym temacie powinny dać sobie spokój. PS. Komputer mi zaliczył zgona, nie mam jak grać... W najbliższym czasie planuje kupić nowy, ale rangę admina możecie mi zabrać do czasu powrotu.
 3. Nie chce wracać do przeszłości, na ten moment liczy się dla mnie to co jest tu i teraz.
 4. Venom

  Pa

  Trzymaj się.
 5. W lamieniu w Counter-Strike.
 6. Venom

  Żegnam

  Trzymaj się.
 7. Hajs się musi zgadzać, a więc ta pierwsza.
 8. Ogólnie to teraz jestem takim Januszem sportu, od czasu do czasu coś zerknę, ale ogólnie nie interesuje się tym jak dawniej. Można powiedzieć, że jestem kibicem Korony Kielce.
 9. Venom

  Sad pożegnanie.

  No nie wierzę :'> PS. Kontakt mamy to niedługo gramy.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem korzystania z forum sprawdź naszą Polityka prywatności.