Pyton

Zasłużony

Pyton ostatni raz wygrał/a dnia 4 Listopad 2019

Pyton posiadał/a tego dnia najwięcej polubionej zawartości!

Reputacja

1282 #PATOPATO

O Pyton

Użytkownik
 • Tytuł
  Wonsz
 • Urodziny 31 Lipiec

Informacje personalne

 • Imię
  Mateusz
 • Nick
  PytonOWsky
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Serwer
  ODD2

Ostatnie wizyty

4642 wyświetleń profilu
 1. Pyton

  Urodziny GaraGT6

  Sto lat alkusie!
 2. Pyton

  Q&A Q&A- GaraGT6

  1. Jak to jest się stoczyć na taki poziom, że piłeś amarene? 2. Ile ci zajmują przygotowania do formy życia w piciu? 3. Czy wszystko da się załatwić flaszką? 4. Najlepsze i nagorsze z wódy i browarów? 5. W jakim wieku zacząłeś się spełniać alkoholowo? 6. Jaką najgorszą rzecz i najlepszą zrobiłeś po alko? 7. Od ilu procent zaczyna się alkohol?
 3. Kiedyś bardzo często grałem na serwerach cod mod. Jeden z moich ulubionych modów.. choć bliżej mi zawsze było do tych mniejszych jak 201 lvl. Jestem na tak. Warto spróbować, a może akurat przypadnie graczom do gustu. @edit. Pograłem trochę na tym serwerze od wczoraj i muszę powiedzieć, że mi się podoba. Oczywiście widać, że jeszcze nie jest gotowy w 100%, bo brak pewnych rzeczy, ale dobrze jest. Zauważyłem też kilka osób co nie jest z forum, a gra o ile są ludzie na serwerze. Nie wiem czy obecna reklama wystarczy, ale efekty zobaczy się jak serwer będzie w pełni gotowy.
 4. Pyton

  Zmiana nazwy sieci?

  Ja jestem za Pato, które jest obecnie. Nie wiem po co zmieniać nazwę.
 5. @KoxxiK nadszedł twój czas. Gratulacje i powodzenia!
 6. Pyton

  Rezygnacja.

  Witam wszystkich w tym nie fajnym temacie. Tak jak widać po tytule.. niestety muszę zrezygnować z stanowiska, które posiadam. O decyzji myślałem już dłuższy czas i postanowiłem w końcu postawić tą kropkę. Powodem rezygnacji jest mój brak czasu, który zresztą można zauważyć od dłuższego czasu. Nie mam już tyle wolnej chwili co kiedyś, gdy siedziałem na forum non stop. Chciałbym bardzo podziękować administracji za to, że mogłem pełnić tutaj różne funkcje.. mimo tego, że początkowo nie dawano mi szansy w rekrutacjach. Jednak w końcu udało mi się dostać na stanowisko moderatora, a później z czasem otrzymałem awanse na wyższe rangi. Bycie czerwonym było dla mnie nowością, więc też może moja praca nie porywała jak ta na wcześniejszych stanowiskach. Przynajmniej się starałem robić to co mogłem, by czegoś nie zepsuć. Ciesze się, że udało mi się spełnić swój cel na tym forum, bo jak wiele osób wie przyszedłem tu chcąc wstąpić w szeregi administracji. To tyle no.. na koniec chciałbym podziękować kilku osobom, dzięki którym poznałem nowe funkcje, czy szczególnie mi pomagały. Dzięki @AviX za to, że w końcu mnie przyjąłeś do grona administracji po kilku próbach. Dzięki @Bania za pomoc w różnych rzeczach, gdy nie miałem czasu. Dzięki @Nicia.za to, że pomagałaś oraz za to, że mogłem z Tobą jakiś czas prowadzić forum. Na koniec dzięki @MrGold [URLOP]. To ty mnie awansowałeś na czerwień i to ty pomagałeś z nowymi rzeczami na forum. Czegoś nowego się nauczyłem jeśli chodzi o prowadzenie forum. Z forum nie odchodzę oczywiście, ale moja aktywność będzie niska. Dzięki raz jeszcze i mam nadzieję, że nikogo nie zawiodłem.
 7. Ajax musisz!

  1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
  2. Ania`.

   Ania`.

   Pewnie za dużo kasy już przegrałeś co? Haha

  3. Pyton

   Pyton

   No .. troche.. xd 

  4. Ania`.

   Ania`.

   Trzeba było do skarbonki wrzucać xd

 8. "Bo życie to nie bajka nie zawsze będzie lekko chcesz zobaczyć piękno - przejdź przez piekło"

 9. Pyton

  Podanie

  Właściciel serwera do dnia dzisiejszego nie podjął decyzji o przyjęciu podania, więc zamykam.