Skocz do zawartości

Wrak_piracki✈

 Admin | TS3

Reputacja

19 PatoPoczątkujący

5 obserwujących

O Wrak_piracki✈

Użytkownik
 • Tytuł
  Unranked
 • Urodziny 13 Kwiecień

Ostatnie wizyty

381 wyświetleń profilu
 1. Wrak_piracki✈

  Przepraszam :(

  Ja to jednak widzę trochę tak: xD
 2. Wrak_piracki✈

  Przepraszam :(

  Moim skromnym zdaniem ;d wyrzucanie tego na forum jest conajmniej nie na miejscu. To Wasza prywatna sprawa. Gdyby Ci zależało na kontakcie to byś najprawdopodobniej szukał bardziej dyskretnej jego formy, bo w tym momencie obnażyłeś zarówno swoją część życia jak i @ Laila<3. To nie nasza sprawa by Was oceniać i wnoszę o zamknięcie tego wątku, najlepiej wyczyszczenie tego z forum bo w najmniejszym stopniu nie jest to związane z tematyką tego forum. W tym momencie tworzy się niepotrzebnie kolejny problem który de facto nie jest powiązany bezpośrednio z siecią.
 3. xD To miał być akurat żart hahahahha ale podsumowując
 4. @wontekk dzięki za przyjęcie wyzwania ;D historia z betoniarką mnie rozwaliła ;D A i jeszcze bym pozdrowił ojca ;D znaczy @atotocoto i jego córeczkę mówiącą niegdyś na starej sieci na 4fun (Cieeeść Wonsz)
 5. Wrak_piracki✈

  Q&A Q&A - Nicia.

  1. Podpaski czy tampony? 2. Prędkość ekonomiczna czy optymalna? 3. Czy jesteś regulatorem PID Iku? 4. Czy lubisz naleśniki? 5. Tranzystor czy przekaźnik? 6. Pepsi czy Cola? 7. Baranina czy Kurczak? 8. Gdybyś przez jeden dzień mogła wymazać dowolną stronę z internetu na zawsze co byś wybrała? 9. Czy rozmiar ma znaczenie (hehe)? 10. Czy Iku powinien się nauczyć gotować?
 6. Dziękuję za wszystkie oddane na mnie głosy i gratuluję pozostałym zwycięzcom!
 7. 1. Najlepszy Właściciel Sieci: @Batman ♥ 2. Najlepszy Administrator: @JK. 3. Najlepszy Moderator: @Bania 4. Najlepszy AntyCheat Team: @DealeR^ 5. Najlepszy Właściciel Serwera: @ScAniX 6. Najlepszy Właściciel TS3: @3LAU.pl 7. Najlepszy Opiekun Serwera: @3LAU.pl 8. Najlepszy Redaktor: @Cherry. 9. Najlepszy Grafik: @Batman ♥ 10. Najlepszy Typer: @Nicia. 11. Najlepszy Admin TS3: @3LAU.pl 12. Najlepszy Admin Serwera | CS 1.6: @Bania 13. Najlepszy Admin Serwera | CS:GO: nie znam :( 14. Najsurowszy Admin: @wontekk 15. Najbardziej pomocna osoba: @Lat15 16. Najaktywniejsza osoba: @GaraGT6 17. Najbardziej pracowita osoba: @Batman ♥ 18. Najpiękniejsza Kobieta: @Kaja. 19. Najprzystojniejszy facet: @Pyton 20. Najbardziej lubiana osoba: @Batmanka ♥ 21. Najbardziej denerwująca osoba: @GaraGT6 22. Forumowy spamer: @GaraGT6 23. Forumowa maskotka: @GaraGT6 24. Największy no-life: @GaraGT6 25. Największy żartowniś: @GaraGT6 26. Największy lizus: @Leksu 27. Największy płaczek: @GaraGT6 28. Największy leń: @GaraGT6 29. Cheater miesiąca: @Śpiochu. 30. Mistrz ciętej riposty: @GaraGT6 31. Najmilszy użytkownik: @Kaja. 32. Największy podrywacz: @Profesor. 33. Największy analfabeta: @GaraGT6 34. Najbardziej niedoceniona osoba: @Pyton 35. Najbardziej kulturalna osoba: @Batmanka ♥ 36. Najbardziej zaskakująca osoba: @Mrraśny. 37. Najbardziej komunikatywna osoba: @PZPR ^_^ Sport!nG_Fatalit!
 8. Moim zdaniem oferta complete pack lepsza bo masz cały komplet za 25zł ?:d
 9. Imię: Piotr Wiek:24 Coś o mnie ;d : Jestem adminem ts3 :D na 3lau.pl który z wami współpracuje. W sumie jest to główny powód założenia tutaj konta :) Mam na imię Piotrek :D pochodzę z podkarpacia z małego miasteczka. Jestem technikiem informatykiem i zarazem inżynierem awionikiem. Obecnie studiuję :D na studiach II stopnia:P to tak krótko o mnie. Zapewne z wieloma z was spotkałem się wcześniej czy to pod nickiem SzypkiWonsz~~:>(cserwer @wontekk@Pyton i inni ;d) czy też pirat183 z GH( największy fan Patrycji). Czasy się zmieniły:D parę osób otworzyło mi oczy. W szczególności dzięki @Lat15 i z zielonym forum nie jestem już połączony :D (tak słynny Usuniety 4 to ja). Liczę że nie będę musiał nikogo banować :D ale jak trzeba będzie to nie mam zamiaru nikomu ustępować :D . No nic witajcie :P
 10. Mordko to ty ?:D z tej sieci co pochodził classic ?:D SzypkiWonsz~~~:> pamiętasz ?:D
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem korzystania z forum sprawdź naszą Polityka prywatności.