Tabela serwerów

ID Status Gra Mod Sloty Adres IP Monitoring GameTracker Dolacz HLTV Zaglosuj
#1 Classic 27 145.239.237.154:27015
#2 DD2+BF2 21 147.135.199.183:27255
#3 TeamSpeak 64 patoquality.pl

Avi

Zasłużony

Avi ostatni raz wygrał/a dnia 24 Wrzesień 2020

Avi posiadał/a tego dnia najwięcej polubionej zawartości!

Reputacja

927 PatoElita

O Avi

Właściciel
 • Tytuł
  misiak
 • Urodziny 26.08.2001

Informacje personalne

 • Nick
  Avi
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Serwer
  TS3

Społecznościowe

 • Snapchat
  avix77

Informacje dodatkowe

 • System operacyjny (PC)
  Windows 10
 • System operacyjny (Smartphone)
  Android 9.0 Pie
 • Przeglądarka internetowa
  Google Chrome
 • Ulubiona gra
  Hearts of Iron IV
 • Telefon
  Xiaomi Redmi Note 7

Ostatnie wizyty

9217 wyświetleń profilu
 1. siema szefie moge admina? prosze bylem adminem na G*****S

 2. Siema

  1. Avi

   Avi

   co ty tu robisz XD

  2. Stuba

   Stuba

   @Avi zwiedzam tu i tam xD 

  3. Stuba

   Stuba

   I czekam na jakiegoś zm +expmode :DD 

 3. Avi

  Lista zmian na forum

  06.04.2020 Poprawiono błąd z rozwalającą się stroną na niskich rozdzielczościach.
 4. Witajcie! W tym temacie zamieszczajcie wszelkie swoje pomysły nt. stylu forum. Wszystko będę uwzględniał i jeśli będzie coś dobrego, na pewno postaram się to dodać. Nie ma żadnego wzoru, po prostu opiszcie własnymi słowami co chcielibyście zobaczyć w stylu.
 5. Avi

  Lista zmian na forum

  23.03.2020 Administracja (Zarząd, Administrator, Moderator) od teraz mają obramowanie dookoła posta odpowiadający ich kolorowi rangi.
 6. Avi

  Lista zmian na forum

  Ostatnie dni Usunięto banner strony ze stopki, powodował on rozciąganie się forum na niskich rozdzielczościach; Poprawa zakładki "Bany" w menu strony; Poprawa loga; Poprawa legendy grup, dodanie rangi Typera i zmiana jego koloru; Poprawa ikony rangi "Moderator"; Poprawa bannerów.
 7. Ten serwer oszukuje

   

 8. Avi

  Lista zmian na forum

  17.03.2020 Zmieniono czcionkę na czytelniejszą w nowym stylu; Przy każdym dziale dodano fontawesome: Tabela serwerów została przystosowana do nowej kolorystyki stylu. Plany na jutro: nowe kolorki rang; zrobienie stopki; nowe logo; nowe bannery.
 9. Avi

  Lista zmian na forum

  16.03.2020 Rozpoczęto prace nad stylem, każdy użytkownik może go obecnie włączyć i testować. Pragnę dodać, że nie jest to jego finalna wersja i jest on na bieżąco edytowany w celu przystosowania go do realiów PatoQuality; Dodano Moderatorów do kontaktu z administracją. Uprawnienia rangi Użytkownik oraz Kobieta zostały zmodyfikowane: Maksymalna ilość miejsca do przechowywania zdjęć profilowych: 1024kB -> 3072kB Maksymalny rozmiar grafiki okładki: 10240kB -> 20480kB Maksymalna liczba pozytywnych punktów reputacji, które może przyznać ta grupa: 6 na dzień -> 10 na dzień
 10. Nowy styl jest w trakcie prac, każdy może go jednak już włączyć na dole forum.

  (to nie jest finalna wersja stylu, czeka go jeszcze mocny edit)

 11. Avi

  Zmiana nazwy sieci?

  Nazwa pozostaje jaka jest, od poniedziałku zaczynam ogarniać nowy styl
 12. Witajcie! W związku ze zmianą stylu jaka nas niedługo czeka, myślimy od jakiegoś czasu nad zmianą nazwy naszej sieci. Czy chcecie w ogóle taki manewr, zobaczymy jak się sprawdzi? Mi osobiście nazwa "patoquality" już nie podchodzi od dłuższego czasu. Głosujcie w ankiecie, a wszelkie komentarze i propozycje piszcie pod tematem!
 13. Avi

  Wybór stylu

  (tak, w końcu obudziłem się ze snu) W ostatnim czasie przeglądam sobie style, które możemy tutaj dodać i przerobić pod nasze forum. Zastanawiam się ciągle nad tym - https://invisioncommunity.com/files/file/8680-🔥-fline/ i to raczej będzie pewny wybór. Przed tym jednak wolę zapytać się Was, czy nie myślicie nad jakimś innym stylem. Oczywiście nie chcemy żadnego cukierkowego jak teraz, już się one przejadły. Style możecie przeglądać tutaj: https://invisioncommunity.com/files/category/162-themes/ Najlepiej aby był on od Templanet lub Veilon, bo style od nich są zrobione perfekcyjnie i bez błędów